Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Slávek Boura slaví 56: Na krku má obvinění z pašování drog, hrozí mu roky za mřížemi

Slávek Boura slaví 56: Na krku má obvinění z pašování drog, hrozí mu roky za mřížemi
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
narozeniny
Slávek Boura (56) slaví narozeniny, zřejmě však nebudou příliš veselé. Bývalý moderátor pořadů Rande nebo Vabank čelí už druhým rokem obvinění z pašování kokainu. Sám ale tuhle kauzu rázně popírá, že by převážel drogy přes hranice, označil za špatný vtip!

Slávek Boura se narodil v ukrajinské Oděse, kde studoval jeho otec, už za rok se ale rodina stěhovala do Prahy. V české metropoli vydržel moderátor, jehož sláva už dávno není, co bývala, dodnes.

Začínal v rádiu Kiss, ale jeho hvězda vystoupala vzhůru až po roce 1994. Boura se stal jednou z tváří televize Nova. Se svou tehdejší manželkou Markétou Mayerovou (52) moderoval legendární pořady jako Rande, Vabank, ale i Snídani s Novou, která se pořád vysílá.

Boura dokázal našetřit miliony. Když skončil na televizní obrazovce, začal podnikat. Bohužel neúspěšně a o nastřádané jmění přišel.

Obvinění

Život se mu obrátil vzhůru nohama na jaře 2018, kdy přišlo obvinění z pašování drog. Přes hranice měl převážet až dvacet kilogramů kokainu a dalších návykových látek. Boura to považuje za špatný vtip, do zahraničí prý létal kvůli práci pro cestovní agenturu.

„Mapoval jsem památky. Byl jsem za oceánem celkem třikrát. Sám jsem nejezdil, ale s partnerkou. Kauza je stále v řešení a ještě několik let to bude nejspíš trvat. Sám nevím, jak to dopadne, ale necítím se být vinen,“ řekl eXtra.cz Boura loni na podzim. Pokud své jméno neočistí, hrozí mu roky za mřížemi.

Ať je to jakkoliv, přejeme všechno nejlepší k 56. narozeninám!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy