Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Slávek Boura na pohřbu Čestmíra Řandy (†60) všechny dojal: Byl to tvrďák s křehkým srdcem

+ Dalších 17 fotografií
V pátek se uskutečnilo poslední rozloučení s Čestmírem Řandou mladším. Zádušní mše se konala v kostele svatého Ignáce na Karlově náměstí v Praze. Poslední sbohem mu přišli dát jen ti nejbližší. Pohřbu se účastnila například Anife Vyskočilová nebo Slávek Boura, který při mši pronesl opravdu dojemná slova.

Protože příbuzní ani kamarádi neměli možnost se důstojně rozloučit s Čestmírem Řandou mladším, jeho přítelkyně Michaela Kryčfalušij se tedy rozhodla uspořádat zádušní mši na jeho počest. Poslední rozloučení proběhlo v pátek 5. června v kostele svatého Ignáce z Loyoly na pražském Karlově náměstí.

Zádušní mše pro Řandu

Obřad se konal od 15:30 a již krátce po patnácté hodině se začali scházet hosté. Mezi příchozími byla samozřejmě Míša Kryčfalušij. Krom ní se s Čestmírem dorazila rozloučit také Anife Vyskočilová, která Řandu dobře znala.

"Čestmír Řanda byl můj kamarád pětadvacet let. Seznámila jsem se s ním poprvé, když ho přivezl můj exmanžel Ivan. Byl veselý, upřímný a vždy měl odhodlání dělat nové věci a to i ty, které byly nemožné," svěřila se pro eXtra.cz Anife Vyskočilová. "Na Čestmíra budu vzpomínat jako na mladického, bláznivého, vtipného, veselého a upřímného člověka v mém životě. Měl to srovnané v hlavě. Nikdo téměř ani nevěděl, že maluje nebo že dělá do letadel," pokračovala.

"Milovala jsem ho jako herce. Vždycky to stálo za to," dodala na závěr Anife, jež dorazila celá v černém.

Na zádušní mši dorazil i blízký přítel Čestmíra Slávek Boura. Během obřadu pronesl smuteční řeč, která téměř všechny dojala k slzám.

"Nemám důvod na Čestmíra vzpomínat ve zlém, negativním nebo špatném. Takže na Čestmíra budu myslet jako na bojovníka, válečníka, jako na člověka s velkým štítem na zádech a mečem v ruce," svěřil pro eXtra.cz Boura. "Byl to tvrďák s křehkým srdcem," doplnil Slávek.

Podívejte se do fotogalerie na nejdojemnější snímky z posledního rozloučení s Čestmírem Řandou mladším.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy