Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Sláva ve světě, původ u nás: Tyto zahraniční celebrity mají kořeny v Česku

+ Dalších 9 fotografií
galerie
Slaví úspěch po celém světě, svým uměním si vysloužily místo v srdcích mnoha fanoušků a některé získaly i spoustu ocenění. Zahraniční hvězdy se díky kinosálům, televizi a internetu staly slavnými i u nás. A zatímco je čeští diváci či posluchači obdivují, mnohokrát ani netuší, že právě na našem území jsou jejich kořeny. Některým velmi známým celebritám zkrátka v žilách koluje česká krev.

Brendan Fraser, Teri Hatcher či Ashton Kutcher – to jsou jen tři jména zahraničních celebrit, jejichž kořeny sahají až do Česka. Osoby, které si žijí na vysoké noze, užívají si slávy a jejich obličeje vídáme jen v televizi mají předky, díky kterým se mohou pyšnit českým původem.

Rodokmeny některých hvězd jsou velmi pestré a dokonce i v těle těch, které v seriálech denně vídáme na obrazovkách a jejich písně slýcháme v rádiích, se najde kapka české krve. Ať už za to může babička z Česka, která našla osudovou lásku v Americe, nebo nedohledatelný příbuzný z velmi dávných dob.

Podívejte se do galerie na slavné osobnosti, na které mohou být Češi právem pyšní. Tušili jste, že pochází z naší krásné země?

Mohlo by vás zajímat

Další články