Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sláva Nely Slovákové jde prudce dolů: Jsi pozérská Máňa z Brna, vzkazují kvůli této fotce

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 66 fotografií
Trapná Nela?
Nela Slováková (28) je známá především tím, že se ráda odhaluje na svých sociálních sítích a fanouškům ukazuje intimní partie a odvážné snímky. Z počátku měli lidé Nelu rádi a hlavně pánové zbožňovali pohled na její nahé pozadí. Před pár dny účastnice Hotelu Paradise zveřejnila další peprný snímek, ale dopsala k němu podivný komentář. Místo pochvaly jí ale začínají mít lidé plné zuby.

Bývalá účastnice reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) už neví kudy kam. Myslí si to alespoň část lidí, kteří ji sledují na sociální síti Instagram. Blonďatá rajda se živí jako podnikatelka, ale mimo to je velmi úspěšná na právě zmiňované síti.

Lidem ráda ukazuje luxus a dokonalé fotky svého perfektního těla. Z počátku se fanoušci nemohli vynadívat a s každým novým odvážným snímkem chtěli další. Jenomže když je něčeho přespříliš, tak se každý přejí.

A to nastalo právě u Nely. Opět zveřejnila žhavou fotku, tentokrát z vany, se svým přítelem Lukášem Kozákem. Místo láskyplných komentářů se však dočkala pořádné kritiky. „Já bych jenom tady slečnu Slovákovou chtěla ujistit, že jí nikdo nic nezávidí. Lidé reálně fotky cizích holých zadků mezi chlupatými stehny neobdivují a národní povstání kvůli tomu, že si nějaká Máňa z Brna honí pozornost tím, že se na Instagramu chová lascivně, se opravdu nechystá,“ píše se na Facebooku.

Její velká láska schytala podobný kartáč. „Super zadek, ale nevím, jestli na sociální sítě. V soukromí ale super,“ zní ještě slušný komentář. „Luky a svého ko*ota jsi tam už nevyfotil? Co jsi úzkoprsý? Trošku sebevědomí, chlapče,“ píše další.

Možná by stálo za pouvažování, zda by neměla tahle dvojice trochu přibrzdit. Nafoukané lidi, kteří se snaží všechny poučovat a tváří se u toho hrozně důležitě nikdo akceptovat nebude.

Související články

Další články