Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

ŠLÁPOTY v českém šoubyznysu: Neuvěříte, jak velké jich je množství!

Ilustrační foto
Nejsou jich desítky, ale spíš stovky, ba možná i tisíce! Řeč je o holkách a dívkách a sem tam i klucích v českém šoubyznysu, co vedle povolání provozovaného veřejně dělají ještě jedno. A to přímo ono nejstarší. Uhádli byste, kdo ze známých českých obličejů chodí za peníze?

Sex vládne světu od té doby, co lidé zjistili, že ty legrační pohyby nemusí dělat jen kvůli množení se. Někteří dokonce říkají, že prostituce se rozmohla ještě dřív, než se z člověka stal zemědělec či lovec.

Může se pak někdo divit, že i v současném světě českých celebrit je řada holek (ale nejen jich), které nemají problém za prachy roztáhnout vše, co roztáhnout jde?

Pokud od nás čekáte nějaká jména, musíme vás zklamat. Náš redakční sejf je téměř bezedný, ale lézt pro měšec až na samotné dno v případě, kdyby se nějaké jmenované kurvičce podařilo soud obalamutit, že fakt nešlape, se nám moc nechce.

Dáme vám však pár nápověd. Asi nejvíc šlápot najde každý ve světě modelingu. Spojte si jakákoli dvě písmena české abecedy a patrně se trefíte do iniciál některého z věšáků na šaty, který si na luxusní život vydělává poklekáváním před poklopci chlapíků, kteří mají plné šrajtofle. Můžete zkusit třeba kombinace JZ, JD, ICh, VK, nejspíš nebudete vedle. Než nás potrefené husy začnou proklínat: To fakt jen odhadujeme!

Lehkonožku sami poznáte podle jednoduchého vodítka: Co myslíte, která modelka si z pár přehlídek u nás (třeba za honorář patnáct stovek) může v pětadvaceti dovolit byt či barák za deset mega? Buď ta, co dědila, vyhrála v loterii, narazila na pracháče (od klasické prostitutky se takové moc často neliší) nebo rovnou na několik, které jde vysávat. I finančně.

A na druhé straně existují mocní pánové, kteří, když si některou krásku vezmou do hlavy, za noc s ní vysolí klidně sto tisíc i víc.

„Š*kám jednu z těch, o které často píšete. Jen ji vždycky položím peníze na stolek a prosím ji, aby při tom držela hubu. Jak to promluví, přestává mě to bavit,“ práskl nám pod příslibem zachování anonymity jeden hodně bohatý pražský podnikatel.

Některé známé holčiny se nebojí ani inzerátu, ale většinou na zahraničních webech a zásadně bez obličeje. A když se jejich šlapání provalí, začnou se vymlouvat na zneužití jejich identity.

Vtipná je řada slečen, které prý jezdí fotit tu do Itálie, tu do arabských zemí, ve skutečnosti se nechají vydržovat od nějakého šejka, který s nimi ale zachází jako s poslední onucí. Ale za nóbl peníze!

Tělem se živí ale i některé rádoby moderátorky a herečky nebo zpěvačky. „Mám v branži pár takových známých. Některé to tají, jiné mi to taky otevřeně doporučují. Radši ale budu chudá než tohle,“ řekla nám jedna hodně známá herečka na náš přímý dotaz.

A pak bychom mohli probrat i některé známé chlapce, kteří za pár pětilitrů skočí do postele s všelijakým starším panákem. Většinou nejde o první ligu, ale o týpky, u kterých vůbec netušíte, čím se to vlastně živí, přestože na vás často vykukují ze stránek médií.

Odhadli jste, kdo z celebrit by mohl také patřit mezi šlápoty? Získáváte deset bodů a při třetí objednávce taneček na klíně zdarma!

Související články

Další články