Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Šlape jí na paty! Dcera Ivy Kubelkové na sebe na přehlídce strhla veškerou pozornost

Iva může být na dceru pyšná.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 38 fotografií
talent
Na karlovarském festivalu si střihla dcera Ivy Kubelkové (42) Natálka (14) už svoji druhou přehlídku. Na jednom molu se potkala maminka s dcerou, které vypadají ale spíš jako sestry. Iva může být na dospívající krásnou dceru pyšná. Už teď je jasné, že se Natálie jako modelka neztratí.

Krásná Iva Kubelková (42), která je snad rok od roku krásnější, se na jedné z přehlídek na karlovarské filmovém festivalu, dmula pýchou. Její teprve čtrnáctiletá dcera Natálka už odešla přehlídku jako zkušená harcovnice.

Iva jistě srovnává sebe z dob, kdy ona začínala, právě s Natálkou, která už teď budí dojem, jako by chodila po přehlídkovém mole od New Yorku po Miláno. Studentka si je opravdu jistá v kramflecích a krásná moderátorka ji za to také bezmezně obdivuje

"Byla jsi úžasná. Smekám před tebou, jak jsi to krásně zvládla. Bez žádných zkušeností a už s takovým nadhledem. A ty víš, že ať už tvé kroky půjdou kamkoliv!!, jsme tady já i @georgtheusing vždy pro tebe, milujeme tě," napsala Iva k Natálčiným fotografiím z přehlídky.

Oba rodiče Iva Kubelková a Georg Jirásek, mohou být na dceru opravdu pyšní. O Natálce určitě ještě uslyšíme.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy