Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Šlapadlo Jaromíra Soukupa: Chtěl vyznat Agátě lásku, citoval Wikipedii

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup.
Zdroj: koláž eXtra.cz/se souhlasem Agáty Hanychové
+ Dalších 7 fotografií
Láska

Vztah s Agátou Hanychovou dělá s Jaromírem Soukupem divy. Nejenže se začal usmívat, nyní se navíc na svém facebookovém profilu projevil jako velký romantik. Je ale vidět, že se v minulosti moc často ze svých citů veřejně nevyznával. 

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup jsou zase spolu. Po krátkém odloučení, ke kterému došlo ve chvíli, kdy se mediální magnát a majitel televize Barrandov vrátil zpátky do Česka dřív než jeho partnerka, se zase shledali v Praze.

Romantika jako z filmu

A byla to velká romantika. Soukup přinesl Agátě kytici z cibule, pak ji vzal na šlapadla a na břehu Vltavy si spolu při západu slunce dali utopence. Nic, co by mohl zažít s některou ze svých předchozích partnerek, které si mohly užít jen maximálně nějakou z luxusních restaurací v Pařížské ulici.

A možná právě nově získaná zkušenost s partnerkou přiměla Jaromíra Soukupa k nejromantičtějšímu gestu jeho života. A to k veřejnému vyznání ze svých pocitů. “Šlapadlo je druh vodního plavidla, které je poháněno lidskou silou pomocí šlapání. No s Agátou se nám šlape dobře,” napsal na všechny své sociální platformy Soukup a přidal smějícího smajlíka a hashtag love.

Agáta si zaslouží víc

Agátě Hanychové se tak podařilo nejen objevit úsměv Jaromíra Soukupa, ale také jeho romantickou stránku. Jenom je škoda, že Jaromír Soukup neobjevil nějakou sbírku poezie a při vyznávání lásky hledal inspiraci na Wikipedii, kde pouze stroze okopíroval popis šlapadla a přidal poslední větu.

Jaromíre, tak znovu a příště lépe. Agáta si zaslouží přece víc.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy