Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Slaninové aroma či pach hřbitova: Deset nejbizarnějších vůní, které si lidé kupují

Slaninové aroma či pach hřbitova: Deset nejbizarnějších vůní, které si lidé kupují
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
bizár
Provonět dům slaninou a být cítit pohřbem je v poslední době podle některých lidí in. Společnosti se snaží být originálnější a vyrábí tak vůně, které jsou na trhu jedinečné. Pozadu nejsou ani některé celebrity. Například Gwyneth Paltrow nabízí nevšední svíčku s odérem z rozkroku. Přinášíme vám ty nejšílenější vůně, které se ve světě prodávají.

Vulva original

Kdo by netoužil navonět se odérem vaginy? Samotná firma tvrdí, že nejde o parfém, ale pouze o vonný produkt. Jejich záměrem je stimulovat čich především majitele vůně a ne ostatních. Cílem tedy není stát se pro okolí přitažlivější.

Pohřební vůně

Jednou z dalších podivných vůní je například Pohřební dům z výroby Demeter's Fragrance Library. Ten je smíchám z bílých květů lilie, karafiátů, mečíku, chryzantémy, s nádechem mahagonového a orientálního koberce. Výrobci slibují, že vlastník parfému si vzpomene na poslední pohřeb, kterého se zúčastnil.

Pach humra

Kromě vzpomínek z pohřbu nabízí Demeter's Fragrance Library i vůni humrů. Spojují kombinaci moře, sladkého masa a másla.

Burger King kolínská

Od roku 2008 zahájil fastfoodový řetězec Burger King prodej masové kolínské pod názvem Plamen. Tu jste si mohli pořídit za čtyři dolary. Prodejci ale varují, že není vhodná pro vegetariány.

Sýr s modrou plísní

I výrobci sýra Stilton se chtěli zviditelnit a rozhodli se konkurovat svou vlastní sýrovou vůní. Parfém míchaný z řebříčku, semena angeliky, šalvěje hlízy a valeriána má podle firmy vytvářet zemitou ovocnou vůni modrého sýra.

Svíčka z orgasmu

Třeba Gwyneth Paltrow chtěla být více originální a místo parfému se rozhodla provonět svým fanouškům rovnou celý byt. Na webu Goop nabízí dva typy svíček, a to s vůní její vaginy a orgasmu.

Vzpomínky na snídani

Nejznámější firma na výrobu svíček Yankee Candle rozhodně není v trendech pozadu. Do nabídky tak zařadila slaninové aroma. Jen škoda, že do ní nepřimíchali i vajíčka.

Vlastní DNA

My DNA Fragrance vytváří jedinečné a originální parfémy z vlastní DNA. Jejich záměrem je, aby žádný člověk nebyl cítit stejně. Společnost nabízí i specifické vůně slavných osobností. Můžete si vybrat například DNA Baracka Obamy

Barevný sprej

Průhledné flakonky už nejsou trendy. Proto společnost Wode přišla na trh s první viditelnou vůní s kobaltově modrou barvou. Při použití obarví vše, čeho se dotkne. Po chvíli ale zase zmizí.

Krev a mléko

Značka Etat Libre d'Orange se rozhodla pro vytvoření provokativního parfému. Kromě santalového dřeva, opopanaxu, kokosu nebo kosatcového kořenu byl přimíchán i adrenalinový akord, mléčný akord, krvavý akord a „iodizovaný“ akord. Celá směs má vzbudit vůni sexu, živočišných tónů pokožky a vášně.

Související články

Další články