Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Slaďouš z prvních SuperStar Julian Záhorovský 14 let poté: Jak se změnil sen puberťaček?

Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
Pamatujete na Juliana Záhorovského (33), největšího hezouna první řady SuperStar? Rozhodně nezpíval nejlíp ze všech, ale stejně si získal velké množství fanynek. Kde je mu dnes konec?

Zabývá se mediální komunikací a PR. Hovořil za firmu zpracovávající odpady a na sociálních sítích se neúspěšně věnoval i zlepšení image nezlepšitelné České pošty, dodnes ale taky zpívá. Neplní přední strany bulvárů, ale daří se mu slušně.

„Držím si standardní práci, ale hodně se věnuju i skupině Sabrage, s kterou docela hodně koncertujeme,“ pochlubil se nám Julian, který šel nedávno na blond a udělal si módní, tak trošku depešáckou, vlnku. „Chtělo to už změnu,“ směje se.

Tohohle kluka rozhodně nepotkal osud řady dalších známých zpěváků, kteří se utopili v drogách a chlastu. Dodnes nezfotrovatěl, vypadá docela k světu, a tak po něm dál jedou fanynky.

„Jsem rád, že kapela šlape, jde pořád výš. Chystáme teď třeba velký klip k padesátému výročí srpna 1968. Potkali jsme se i s pánem, kterého komanči později sejmuli za to, že si dovolil zvednout československou vlajku před projíždějícím sovětským tankem. Je to silný příběh,“ doplnil Záhorovský, celoživotní velký kamarád Jiřího Mádla.

Související články

Další články