Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Slaďouš z Backstreet Boys strávil noc na záchytce: Nick Carter vyhozen po rvačce z baru!

Nick Carter býval slaďouš, teď je skoro kriminálník.
Zdroj: Profimedia, Instagram
Blonďáček Nick Carter byl nejroztomilejší člen kapely Backstreet Boys, ale mimo podium byl pěkný divočák. Ze závislosti na drogách se dostal, ale láska k alkoholu a kalbám ho nikdy neopustila. Naposled se v baru choval tak divoce, že museli zasahovat vyhazovači i policie. No kdo by to do benjamínka řekl!

Nick Carter skončil v klepetech ležící na chodníku jako ten poslední alkáč z non-stopu! Se svým kamarádíčkem pořádně nasával ještě před návštěvou baru. Kolem sedmé večer přišli oba do hospody, ale už byli tak na káry, že jim barman odmítl nalít.

Personál se snažil opilé muže dostat pryč, ale oni se začali prát. Takže přišli na řadu ostří vyhazovači, kteří chtěli Nicka a jeho kamaráda vytáhnout z baru. Potyčka se vyostřila a podle serveru tmz.com došlo i na krev! To už byla na místě policie a milého Nicka, který byl na šrot, vzali muži zákona na záchytku.

Slavný zpěvák už je venku, ale radost z něj určitě nebude mít jeho manželka Lauren. Ta mu to určitě vytmaví tak, že bude Nick ještě škemrat, aby se mohl vrátit zpátky za katr.

Zajímá vás, jak vypadají kluci z Backstreet Boys dnes? Klikněte sem!

Související články

Další články