Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sladký Julian Záhorovský ze SuperStar: Díky pěvecké show zbohatl! Co radí letošním SuperStaristům?

Z Juliána se stal muž!
Zdroj: Facebook.com / TV Nova
+ Další fotografie
V roce 2004, když pěvecká show SuperStar vtrhla na televizní obrazovky, si ho zamilovaly tisíce pubertálních dívek - doslova mu klečely u nohou. Julian Záhorovský (33) dnes vzpomíná soutěž velmi úsměvně. Ovšem finálové zkušenosti rozhodně nelituje. Naopak, prý ho hodně obohatila!

Julian se řadil k finalistům, které si mnozí pamatují dodnes. Ať už jde o Anetu Langerovou, Sámera Issu či Martinu Balogovou, i uhrančivý zpěvák si prožil momenty, které ho hudebně hodně posunuly. „Bylo to skvělé. Finálovými večery soutěž nekončila, naopak teprve začínala. Teprve poté se okázalo, co v kom je. Díky SuperStar jsem sice nevydělal miliony, jak si hodně lidí myslí, ale obohatil se zkušenostmi. Prožil jsem mnohé a za to jsem vděčný. Kdybych si to mohl zopakovat a bylo mi devatenáct let jako tehdy, šel bych do toho,“ řekl eXtra.cz Julian.

Julian se dnes neživí zpěvem na plný úvazek. Má svou kapelu, se kterou příležitostně koncertuje a hudba ho pořád baví. „Naše kapela Sabrage není položená na mém jméně, což je dobré. Mám muziku rád, a proto se jí pořád věnuji,“ netajil se finalista první řady SuperStar, který aktuálně pracuje na plný úvazek pro Českou poštu. A co by poradil soutěžícím, kteří se dostanou do finále letošní řady, jež startuje v sobotu večer?

„Určitě, aby si uvědomili, že po finálových večerech to teprve začíná. Určitě je důležité mít skvělé skladby, dobrý tým lidí kolem sebe a makat na sobě, to je totiž jediná cesta. Kdo to zvládne, má vyhráno,“ dodala Julian s tím, že se na letošní řadu bude určitě dívat.

Související články

Další články