Julian se řadil k finalistům, které si mnozí pamatují dodnes. Ať už jde o Anetu Langerovou, Sámera Issu či Martinu Balogovou, i uhrančivý zpěvák si prožil momenty, které ho hudebně hodně posunuly. „Bylo to skvělé. Finálovými večery soutěž nekončila, naopak teprve začínala. Teprve poté se okázalo, co v kom je. Díky SuperStar jsem sice nevydělal miliony, jak si hodně lidí myslí, ale obohatil se zkušenostmi. Prožil jsem mnohé a za to jsem vděčný. Kdybych si to mohl zopakovat a bylo mi devatenáct let jako tehdy, šel bych do toho,“ řekl eXtra.cz Julian.

Julian se dnes neživí zpěvem na plný úvazek. Má svou kapelu, se kterou příležitostně koncertuje a hudba ho pořád baví. „Naše kapela Sabrage není položená na mém jméně, což je dobré. Mám muziku rád, a proto se jí pořád věnuji,“ netajil se finalista první řady SuperStar, který aktuálně pracuje na plný úvazek pro Českou poštu. A co by poradil soutěžícím, kteří se dostanou do finále letošní řady, jež startuje v sobotu večer?

„Určitě, aby si uvědomili, že po finálových večerech to teprve začíná. Určitě je důležité mít skvělé skladby, dobrý tým lidí kolem sebe a makat na sobě, to je totiž jediná cesta. Kdo to zvládne, má vyhráno,“ dodala Julian s tím, že se na letošní řadu bude určitě dívat.