Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Sladká pomsta Dády Patrasové: Promluvila o rozvodu a ženských zbraních

Zdroj: Se souhlasem Dagmar Patrasové
+ Další 2 fotografie
zajímavosti

Dagmar Patrasová (65) se hodlá Felixovi Slováčkovi (78) pomstít. Před několika dny o ní Felix prohlásil, že začíná trpět demencí a že je alkoholička, co se musí jít okamžitě léčit. Dáda taktně mlčí, ale už spřádá plány, jak to manželovi osladí. 

Dagmar Patrasová vrací úder Felixovi Slováčkovi svým klidem a moudrostí. Před nějakou dobou se Felix nemístně vyjádřil na manželčinu adresu. Veřejně prohlásil, že Dáda má velké problémy s alkoholem a že začíná trpět demencí. Slováček vyjádřil obavy o její život, ovšem způsobem krajně nevhodným.

Idol dětských srdcí napříč generacemi Dagmar Patrasová následně pro Blesk.cz sdělila: „Strhla se úplná lavina. Lidé mi píší, že by se měl Felix stydět za tyhle útoky, že tyhle věci máme řešit doma za zavřenými dveřmi a že bych se s takovým chlapem, který mě zostuzuje před národem, měla rozvést.“

Rozvod nebude, pomsta ano

Dagmar Patrasová si ovšem myslí, že k rozvodu už v jejich věku není důvod. Společný majetek manželů je prý údajně už dávno přepsán na děti, tedy Felixe Slováčka mladšího a Annu Slováčkovou. Ani Patrasové, ani Slováčkovi se po 40 letech manželství nechce řešit papíry a tahat se po soudech. Proč se Dáda nerozvedla se Slováčkem již před lety, když mu přišla na jeho zálety, je však otázkou. Některé zdroje tvrdí, že Dáda nedisponuje žádným účtem a že veškeré příjmy z dětských představení a desek, kterých vydala několik desítek, jdou jejímu manažerovi Felixovi.

Patrasová dále pro Blesk.cz uvedla, že Felixe za jeho urážky potrestá jinak, tzv. Zdá se, že Patrasová se dává do kondice, o čemž svědčí i její nový účes, a že Felixovi doma ještě pořádně zatopí. A to tak, jak to umí jedině naštvaná žena.

„Rozvod je hloupost. Myslím, že si to s Felixem umím vyřídit jinak. Felix navíc dělá jakože nic a je na mě teď jak med,“ hlásí Patrasová. Co ale přesně Felixovi provede, si nechává pro sebe. „Do toho nikomu nic není. Vyřídím si to s ním prostě žensky,“ dodala tajemně pro Blesk.cz.Související články

Další články