Sladká odměna pro bojovníka Procházku. Po triumfu v Las Vegas přiznal, jaký luxus si dopřeje
Po fenomenálním vítězství v Las Vegas má český samuraj Jiří Procházka důvod k oslavám. Zápas s Khalilem Rountreem Jr. skončil drtivým triumfem českého borce. Ale místo bujarých večírků si chce Procházka dopřát mnohem osobnější odměnu. V rozhovoru pro eXtra.cz uvedl, co si za svůj velký úspěch daruje.
Procházka si dopřeje osobní odměnu
I když by mnozí nejspíše čekali, že si český samuraj rád dopřeje něco z pořádného luxusu, opak je pravdou. „Ježíšmarjá, to ani nechci říkat nahlas takové věci, protože nejsem úplně ten typ člověka, co by si kupoval nějaké věci,“ sdělil Procházka, který se i po obrovském úspěchu drží při zemi. Avšak nyní nejspíš udělá výjimku.„Ale začaly se mi líbit hodinky, krásné hodinky,“ řekl zápasník, který má k odměnám za zápasy citový vztah. „Dříve jsme dostávali takový upomínkový dárek,“ uvedl s tím, že doma má už hodinky z Rizinu a z Ruska.„Bylo to takové krásné, vždycky mít z toho každého zápasu nějakou upomínku,“ vysvětlil.
Zápasník si tentokrát koupí hodinky sám. Avšak nechtěl prozradit, kolik do tikajícího šperku na ruce hodlá investovat. „Nebudu o tom mluvit, protože fakt nemám rád tady tyhle materiální věci. Radši žiju ze vzpomínek a radši si udělám doma na ledničce čáru nebo si tam dám nějaký papírek a vždycky, když přijdu, tak budu vědět.“ Ze slov Jirky byla cítit obrovská hrdost a pokora. „Ač to prostě v té hlavě je, tak ta sebejistota z tohoto zápasu, který nebyl lehký, celý ten proces nebyl lehký, tak mi to bude připomínat.“
Doporučené video: Rozhovor s Jiřím Procházkou.
Procházka také řekl, že jeho vítězství má mnohem hlubší význam, a to nejen sportovní, ale i vlastenecký. „Jsem strašně moc rád, že těmito vítězstvími a vůbec celkově naším působením můžeme přispět k sebevědomí České republiky… Máme být na co hrdí. Opravdu máme být na co hrdí od vzniku naší republiky.“
Související články

Miliardář Janeček zaútočil na ministra Rakušana: Označil ho za diktátora a nebezpečnou hrozbu, nešetřil ani Babiše

Denis Šafařík: Když potkám psa v lese, loučím se se životem

Urputná Andrea Sestini Hlaváčková: Tenis zůstane v rodině, názor dcery ji nezajímá

Život ve hvězdách skončil: Veronika Farářová hledá novou práci i partnera
