Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Slaboch se s přítelkyní rozešel tím nejubožejším způsobem. A jedna potupa mu nestačila!

Tak takhle by to nešlo!
Sice to v některých výjimečných případech není jinak možné, ale vesměs rozejít se s někým po telefonu, mailu nebo esemesce je ubohé. Tenhle mladík se k rozchodu taky nechtěl postavit čelem a takhle to dopadlo.

Rozcházet se po telefonu je průšvih hned z několika důvodů. Jednak se nezachováte čestně, když se odmítáte k nepříjemnému rozhodnutí postavit čelem. Jasně, dívat se na slzičky se vám nechce, ale buďte charakter. Jednak se pak připravujete o hysterický záchvat ex, ze kterého se může vyklubat v rámci rozvášnění sex na rozloučenou (popřípadě na usmířenou), který údajně patří k těm nejlepším číslům.

Z tohohle rozchodu v esemesce ale nic dobrého nekouká. Tomáš si to totiž pokazil hloupou poznámkou. A vzhledem k tomu, jak jeho bývalá slečna reagovala, mohlo mu z toho ještě něco ku prospěchu kápnout.

Máte vlastní zkušenosti s rozchody po esemeskách? Dejte nám vědět! Stejně tak nám posílejte vlastní vtipné SMS konverzace na redakce@extra.cz! Ty nejlepší z nich zveřejníme.

Mohlo by vás zajímat

Další články