Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Šla ve stopách táty Oldy: Karolína Kaiserová (40) kvůli alkoholu skončila v léčebně

Karolina Kaiserová s otcem Oldřichem Kaiserem v roce 2014.
Zdroj: Herminapress
+ Další 4 fotografie
NAROZENINY

Dcera Oldřicha Kaisera a Nadi Konvalinkové slaví 40. narozeniny. Její dosavadní život byl hodně divoký. Karolína Kaiserová totiž, stejně jako její otec, propadla alkoholu, se kterým skončila na léčení. Jak píše VIP Svět, ze dna jí pomohla až její máma.

Karolína Kaiserová neměla jednoduché dětství. Narodila se sice slavným rodičům, to pro ni ale nebyla žádná výhra. Přesto snila o tom, že by jednou byla jako oni. Jenže už od dětství jí to bylo neustálo předhazováno - že by měla jít ve stopách svých rodičů, Nadi Konvalinkové a Oldřicha Kaisera. Poté jí zase říkali, že má velkou protekci.

Karolína Kaiserová bojovala s alkoholem

Karolína měla svou hlavu. Nikdy se nebála říct svůj názor, i když se to zrovna nehodilo. Svůj život si užívala na maximum, často navštěvovala bujaré večírky a stejně jako její otec nedokázala ukočírovat alkohol.

Kvůli pití nedokončila ani střední školu a před maturitou byla vyhozena. Pomohla jí maminka Naďa Konvalinková. Jak píše web VIP Svět, na život své dcery se už nemohla dívat, a tak ji přesvědčila, aby vyhledala pomoc odborníků.

Karolína nakonec nastoupila na léčení do střešovické nemocnice. Dokázala se zklidnit, ve své herecké kariéře ale zatím žádný velký boom neudělala.

Tajná svatba Oldřicha Kaisera

S alkoholem válčil také Oldřich Kaiser, který byl na léčení několikrát. Vše se změnilo poté, co ho skolil infarkt. Pak začal sekat latinu po boku manželky Dáši Vokaté, kterou si vzal po osmi letech vztahu. „Je to tak, ale skoro nikdo o tom nevěděl, možná tak dva lidé. Bylo to poměrně rychlé rozhodnutí. Jednalo se v zásadě jen o civilní obřad bez hostů,“ svěřil se Kaiser pro deník Blesk.

Starostí už měli všichni dost. Naďa Konvalinková se netají tím, že by si moc přála být babičkou. „Až to přijde, budu šťastná,“ svěřila se pro web Naše hvězdy oblíbená herečka.

Související články

Další články