Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Šla pohladit syna (11 měsíců), jeho noha jí zůstala v ruce: Nakonec mu upadly všechny končetiny

Zdroj: Profimedia.cz, Facebook.com
+ Dalších 10 fotografií
Děsivá choroba
Během několika málo hodin se mladé mamince proměnil život v peklo. Jedenáctiměsíční syn jí onemocněl, jenomže z krční infekce se zakrátko vyklubalo něco mnohem horšího. Chlapečkovi nejprve upadla noha, později přišel i o všechny další končetiny.

Život se mladé mamince Abigail Wardle (23) z anglického městečka Grimsby obrátil vzhůru nohama. Když její syn Oliver (11 měsíců) onemocněl krční infekcí, dělala si nemalé starosti. To nejhorší však teprve mělo přijít.

Zezadu na hlavičce mu nahmatala měkké místo a myslela si, že by mohl být dehydrovaný. Už příštího dne ráno musela s miminkem do nemocnice, kde ho lékaři uvedli do umělého spánku. Infekce totiž přerostla ve smrtelně nebezpečnou sepsi.

"Smál se a hrál si a během dalších dvou dnů mi umíral před očima. Vůbec nikdo netušil, co se s ním děje," vzpomíná Abigail na nejděsivější okamžiky. Malý Oliver boj o život vyhrál, přišel však o všechny končetiny. Maminka ho chtěla pohladit a jeho noha jí doslova zůstala v ruce.

Ruce i nohy mu následkem sepse zčernaly a odumřely. V nemocnici mu je ani nemuseli amputovat, protože mu samy upadly. Na smutný příběh, který se píše od letošního března, upozornil britský dailymail.co.uk.

Teprve v červenci propustili Olivera doktoři domů, bitva ale není zdaleka u konce. Rodiče se mu snaží snést modré z nebe, život bez končetin ale bude nesmírně těžký. "Z Olivera je zase to usměvavé miminko, přesně jak si ho pamatujeme. Rve mi to ale srdce. Nechápu, že se dokáže smát po tom všem, čím si prošel. Začíná další kapitola naší cesty," uzavírá statečná maminka.

Související články

Další články