Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Šla k doktorovi s bolestí břicha. To, co jí našli, je šokovalo!

Žena měla nesnesitelné bolesti břicha. To, co jí našli, šokovalo
všechny.
+ Další fotografie
Žena (51) měla obrovské bolesti břicha, které nikdy předtím nezažila. Ty se začaly stupňovat. Když byly už nesnesitelné, vydala se k lékaři. To, co jí v břiše našli, nikdo nedokázal pochopit!

Žena měla velké bolesti břicha a netušila, co to může být. Když byly bolesti už nesnesitelné, vyrazila k doktorovi. Lékaři jí udělali všechna potřebná vyšetření a žena čekala na výsledky. To ještě netušila, co jí lékaři zjistili.

Lékaři jí totiž našli v břiše záhadný placatý míč, který byl vedle jejího močového měchýře. Zjistili, že jsou to žlučové kameny. Na tom by nebylo nic neobvyklého, protože žlučové kameny jsou zejména u žen dost časté. Bylo jich ale neuvěřitelné množství. Přesně 11 590.

Žena se nejspíš špatně stravovala a zdravé jídlo jí očividně nic neříkalo. Cholesterol a sůl vytvořily kuličky, ze kterých se staly žlučové kameny. Ty jsou velmi časté u většiny žen.

Pokud člověk nedodržuje životosprávu a jí tučné věci, obvykle se mu tyto kameny vytvoří. Předejít jim jde dietou a zdravějším stravováním. Ženě se ale žlučových kamenů udělalo skoro 12 000 a to už musela podstoupit operaci.

Mohlo by vás zajímat

Další články