Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Skyler z Ulice začala radit Češkám! Co jim mladá kráska vzkazuje?

Zdroj:
+ Dalších 12 fotografií
Mladá a úspěšná herečka, která v seriálu Ulice hrála mladou Nizozemku Skyler, na sebe opět upozornila. Tentokrát jde o trik, jak být stále krásná.

Všichni ji známe z oblíbeného seriálu Ulice, kde hraje opravdu velmi mladou maminku a zároveň partnerku Franty Lišky. O koho jde? No přece o Skyler van Ruyter! Tu hraje, tedy spíš hrála, velmi půvabná herečka s makedonskými kořeny Sara Sandeva (19).

Herečka a napůl dětská blogerka toho má v poslední době opravdu hodně. Točí nový film, hraje v divadle, cestuje a pak už jí vůbec nestačí čas se o sebe starat. Ano, my víme! Říkáte si, vždyť takhle krásná mladá holka o sebe ještě nepotřebuje pečovat. A to je právě ta chyba lávky. Sara moc dobře ví, že pokud se o sebe nezačnete starat už od útlého věku, skončíte ve čtyřiceti s vrásčitým ksichtem, který měla v Slunce, seno… bába Kelišová. No co, nikomu přece občanku neukazovala a těžko říct, jestli jí bylo sedmdesát a nebo čtyřicet pět a půl.

“Dneska ráno jsem si chtěla trošku zarelaxovat a ‚starat‘ se o sebe, když vím, jak náročný týden je přede mnou, a dopadlo to takhle… Teď jdu odehrát představení, krásný večer všem! My relax time is fun…,” svěřila se Sara.

Tak šup, šup, masky nasadit a povinně relaxovat, dámy!

Související články

Další články