Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Skvrna a gangy plné dětí! V hlavní roli se představuje Josef Trojan

Josef Trojan, syn známého herce Ivana Trojana, v sobě umělecké geny rozhodně nezapře. V novém postapokalyptickém seriálu Skvrna září v roli mladíka, který nasazuje vlastní život, abych zachránil svého bratra.

Herec Josef Trojan se před kamerou objevil už v seriálech Svět pod hlavou nebo Dáma a král. V osmidílné minisérii režiséra Petera Bebjaka Skvrna se ale vystavuje smrtelnému nebezpečí! Nejen že ho každou chvíli může postihnout nákaza, která vyhubila veškerou dospělou populaci, ale aby zachránil svého bratra, riskuje vlastní život. Ačkoli totiž na světě zůstali žít po rozsáhlé epidemii jen děti a teenageři, nejedná se vůbec o pohádkové místo. Vznikají gangy, které mezi sebou bojují o jídlo, léky, ale i zbraně a střechu nad hlavou.

Trojan v novém seriálu Skvrna hraje jednoho z přeživších, který se vydá na nebezpečnou cestu. Jeho cílem je nemocnice, ve které by mohl najít léky pro svého umírajícího bratra. Kromě nástrah, které přináší nehostinný svět za bezpečnými zdmi opuštěného internátu, ve kterém se ukrývá se svou partou, musí čelit i znepřátelenému dětskému gangu. Jak jeho boj o přežití dopadne můžete sledovat premiérově každou neděli večer od 20:30 na Stream.cz.

Související články

Další články