Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Skvost, ve kterém žil Sean Connery: Vila po představiteli Jamese Bonda je na prodej

Skvost, ve kterém žil Sean Connery: Vila po představiteli Jamese Bonda je na prodej
Zdroj: profimedia.cz / archiv S. Connery
+ Dalších 7 fotografií
bydlení
Skotský herec Sean Connery (89) bydlel v domě, kterému by se dalo říkat malý zámeček. Představitel proslulého Jamese Bonda měl výhled z oken přímo na Středozemní moře. Dům ve Francii je k mání a za takovou krásu byste zaplatili stovky milionů.

Bývalý dům skotského legendárního herce Seana Conneryho je na prodej. Skvost tyčící se nad Středozemním mořem se nachází ve francouzské Nice a jeho cena činí astronomických 30 milionů eur. V přepočtu na české koruny je to přes 800 milionů! Ale, je o co stát...

Dům totiž ukrývá 8 ložnic a každá má dokonce svou koupelnu! Navíc se ve skvostné vile nachází ještě posilovna a vnitřní bazén. K domu navíc patří i venkovní bazén a hned pod ním je pláž a moře. Na pozemku se navíc nachází dva nezávislé domy pro hosty.

Nejsexy muž roku i století

Connery se proslavil jako legendární James Bond například v Dr. No nebo Goldfinger. A právě tak si jej většina lidí pamatuje. Zahrál si také ve snímku Indiana Jones a poslední křížová výprava nebo také v oblíbené Lize Výjimečných. V roce 1989 byl časopisem People prohlášen za Nejsexy žijícím mužem a o deset let později, kdy mu bylo 69, se stal Nejsexy mužem století.

Jak si žil pohledný představitel Bonda? No, rozhodně se neměl špatně, uznejte sami...

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy