Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Skvělý tah Jasminy: Tohle pro ni Rytmus udělal po 4 měsících, u Dary to trvalo 5 let!

Dělá Rytmus stejnou chybu jako s Darou?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 93 fotografií
Zamilované fotečky z jejich soukromí jsou na denním pořádku. Rytmus (41) a Jasmina Alagič (29) se se svojí láskou už dávno netají. Teď ale jejich snímky možná nabudou nový rozměr, jelikož budou z prostředí honosného domu, ve kterém má rapper s moderátorkou bydlet.

Rytmus a Jasmina jsou do sebe po měsících vztahu pořád zamilovaní. Mezitím, co veřejnost spekuluje, zda ti dva spolu nečekají miminko, Rytmus učinil jiný významný krok. Koupil dům nedaleko Bratislavy, který musí stát zákonitě obrovské jmění.

Do zařizování se ale rapper příliš nehrne, a tak to může mít pod palcem sexy Jasmina.

„Máme i designéra, ale Jasmina má svoje představy, protože k tomu má vztah. Já nemám takové designérské sklony. Můžu jen říct, zda se mi to líbí nebo ne,“ prozradil Rytmus v rozhovoru pro Nový čas.

Spousta lidí by si mohla myslet, že zpěvák bude mít v domě nahrávací studio, posilovnu a jiné vymoženosti, ale to on odmítá. „Ne, bude čistě rodinný. Nechci rodinu zatěžovat svou kariérou,“ dodává.

Zdá se, že z kontroverzního umělce se stal po setkání s Jasminou citlivý muž. A těžko říct, zda neudělal chybu. S Darou Rolins (45) si luxusní vilku postavili až po pěti letech!

Související články

Další články