Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Skvělý konec castingů: Dvojčata Štěpán a Luboš Mrázovi ohromila porotu SuperStar 2020

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
superstar
Dvojčaty Štěpánem a Lubošem Mrázovými (23) byly definitivně zakončeny castingy do soutěže SuperStar 2020. Sami porotci si na závěr nic lepšího přát nemohli - s hudebně nadanými sourozenci se zasmáli a jejich výkony byly skvělé.

Štěpán Mráz a Luboš Mráz na konci castingů do soutěže SuperStar 2020 zcela ohromili porotu. Nadaná dvojčata ukázala, že mají divákům co nabídnout. Porota sama uznala, že rozdělovat je by byla velká hloupost.

Luboš a Štěpán si stojí za tím, že ačkoliv určité rozdíly mezi nimi je možné vidět, jsou jinak úplně stejní. „Byli jsme na párty a moje přítelkyně na Luboše strašně nadávala, že si jí nevšímá. Já jsem byl někde pryč a když jsem přišel, tak se mi omlouvala, že si mě s ním spletla,“ popsal Štěpán humorný incident.

„Vedle sebe jsme rozdílní, ale jinak jsme hodně totožní,“ dodal Luboš v rozhovoru pro pořad SuperStar EXTRA. Dvojčata si všimla, že porota z nich byla unesená, stejně tomu bylo i u diváků, kteří jim na sociálních sítích nechávají velmi pozitivní odezvu.

Odděleně skvělí, společně famózní

Na castingu porotě Štěpán a Luboš zazpívali zvlášť. Všechny členy, obzvláště pak Moniku Bagárovou okouzlili natolik, že si přáli, aby jim zazpívali společně. Jejich společná píseň porotu přesvědčila o jednom – ačkoliv jsou zvlášť skvělí, když zpívají společně, jsou naprosto dokonalí.

Související články

Další články