Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Skvělé zprávy pro Terezu Kerndlovou: Nemocné mamince zabrala léčba

Tereza Kerndlová se raduje. Její milované mamince zabrala léčba.
Zdroj: Se souhlasem T. Kerndlové
+ Další fotografie
zdraví

Před tři čtvrtě rokem informovala zdrcená zpěvačka Tereza Kerndlová (34) své fanoušky, že se její mamince Miladě (64) vrátila zákeřná rakovina. Nyní se ovšem zdá, že opět svítá na lepší časy. Její mamince léčba zabrala a svou dceru navštívila společně s manželem Laďou Kerndlem (76) ve Španělsku, kde žije Tereza se svým mužem Reném.

"MY! Poslední dny tady a po půl roce pohromadě! Nejvíc, rodinné chvíle. Mamce konečně dovolili letět. Její LÉČBA ZABRALA a my nemůžeme být šťastnější!" uvedla Tereza Kerndlová na svých sociálních sítích k rozzářeným rodinným snímkům nejen se šarmantní maminkou, ale také otcem Laďou Kerndlem, který v minulosti také bojoval s rakovinou, a to hrtanu a mandle.

Dojemná slova mamince

Milada Kerndlová bojovala s rakovinou prsu již před šestnácti lety, kterou dokázala úspěšně porazit. "Jsi pro mě inspirací, jsi neuvěřitelně silná, odhodlaná, chceš se prát a i teď se umíš smát a zůstáváš v pozitivní náladě. I když ti 'Ona' připravila zcela nová překvapení, pro nás všechny až neznámá, vím, že ty nikdy nic nevzdáváš, nikdy neustoupíš a budeš bojovat jako nikdo, koho znám," uvedla Tereza před tři čtvrtě rokem k srdcervoucímu příspěvku, kde oznámila, že se její mamince rakovina vrátila.

V galerii se podívejte na krásné rodinné snímky, které Tereza při oznámení dobré zprávy, že její mamince zabrala léčba, pořídila.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy