Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Skvělá zpráva o Ordinaci: Konec Čestmíra a spol. se odkládá, bude pokračovat, zní kuloáry

Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
EXKLUZIVNĚ
Diváky seriálu Ordinace v růžové zahradě nedávno rozesmutnila zpráva o tom, že se Nova rozhodla lékařskou ságu po patnácti letech vysílání zaříznout. Poslední díly hrdinů v čele s Čestmírem Mázlem má prý sice odvysílat v červnu, ale podle nejnovějších zpráv to nakonec zdaleka nemusí být finální konec.

Ordinace pokračuje?

„Je to pro nás emotivní záležitost, většina z nás se seriálem zestárla, těžko hledat nějaká srovnání. Pokud si nějaký pořad udrží své místo v hlavním vysílacím čase po více než 15 let, a navíc se vysílá po dvou epizodách v týdnu, je to zkrátka fenomén, který jen tak nezmizí,“ uvedla v listopadu při oznámení konce stálice programu ředitelka výroby TV Nova Monika Hasmanová.

Za tu dobu došlo v komerční stanici na různých postech k velkým změnám, padla také mnohá nová rozhodnutí. A podle našeho dosud vždy velmi dobře informovaného zdroje byl přehodnocený i konec seriálu Ordinace v růžové zahradě

Vrátí se jen na net?

„Ordinace bude nakonec pokračovat od září. Momentálně se začíná jednat o smlouvách s největšími hvězdami,“ uvedl náš zdroj.

Jeho slova potvrdil i důležitý člen štábu. Ten naznačil, že Ordinace sice bude pokračovat, možná ale ne na televizních obrazovkách. „Televize se nově rozhodla hodně sázet na Voyo, z něhož má peníze za předplatné. Bude jen pro něj točit seriály, které se v televizi jinak neobjeví. A právě tam se uvažuje i s pokračováním Ordinace,“ tvrdí.

Reakce Novy

Samotná TV Nova spekulace odmítla rozebírat, ale vzhledem k tomu, že je vůbec nevyvrátila, možná platí pravidlo, že není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu.

„Bez komentáře. Pokud se v této oblasti něco změní, dáme to divákům vědět tiskovou zprávou,“ sdělil redakci eXtra.cz PR koordinátor seriálu Martin Hradecký.

Radost herců

Pokud se vše potvrdí, radost by jistě měli Jan Čenský (59), Ivana Jirešová, Zlata Adamovská, Dana Morávková, Petr Rychlý (55), Martin Zounar nebo Anna Slováčková a mnozí další.

Pro ně totiž byla Ordinace v posledních letech hlavním zdrojem obživy.

Spekulace

„Uvidíme, co bude dál. Včera jsem ale točil zatím poslední scénu. Bylo to milé loučení, diváci se mají do června na co těšit,“ prozradil nám v pátek mimořádně veselý Martin Zounar

„Kdyby to takhle dopadlo, bylo by to super, ale kromě různých spekulací zatím nic oficiálního nevím,“ řekla nám Anna Slováčková (25).

Uvidíme, jestli se brzy dozvíme oficiálně víc…

Související články

Další články