Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Skvělá proměna! Iva (18) z Výměny musí živit své dvě dcery… Teď přiznala, čím si vydělává!

+ Další 4 fotografie
Výměna manželek
Nedávno se jí narodila druhá dcera a i když je na mateřské, musí se pořádně otáčet, aby s manželem Marianem (46) zvládli uživit celou rodinu. Řeč je o Ivě (18), kterou si mnozí pamatují z kontroverzního dílu Výměny manželek. K výchově svých holčiček si přibrala práci a mnohé maminky její proměně do zodpovědné ženy tleskají...

Štědrý den klepe na dveře a mladá maminka v posledních měsících předvádí, že mít šťastnou rodinku je pro ni na prvním místě. Nejen že se po kontroverzním díle Výměny manželek značně zlepšila ve výchově svých potomků, ale ještě si přibrala práci z domu, aby pomohla svému manželovi s rodinným rozpočtem.

„Nemáte zájem o kosmetiku?“ dotazuje se Iva často na svém profilu na Facebooku a shání klientelu. Iva si totiž přivydělává prodejem známé kosmetické značky, která je známá tím, že nemá kamenné prodejny a její prodej funguje zejména přes katalogy.

Pro mnohé je proměna Ivy, která šla hodně do sebe, velkým překvapením. Spokojený je i Ivin manžel Marian, který svou ženu chválí, kudy chodí. „Teď finančně všechno lépe zvládáme. Iva k tomu zvládá výchovu našich holčiček,“ pyšnil se dvojnásobný otec, který si kvůli vystupování ve známé reality show před časem prošel hotovým peklem.

Mohlo by vás zajímat

Další články