Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Skvělá novina: Atilla Végh čeká s manželkou Natálií dalšího potomka

Atilla Végh po úspěšném souboji.
Zdroj: Showpix
těhotenství

Slovenský zápasník Atilla Végh (35) se na sociálních sítích pochlubil radostnou zprávou. Jeho malý synek Attila bude mít totiž sourozence. Pohlaví potomka, který v sobě nosí Attilova manželka Natálie (27), zatím známo není. 

"Máme velkou radost! Ajem brutals hepyy!! Attilka bude mít batříčka nebo sestřičku." Těmito slovy okomentoval slovenský zápasník Attila Végh fotografii s jeho manželkou Natálií a synkem Attilou, na které se z příjemné novinky radují.

Nový potomek tak doplní malého Attilu, který se Véghovým narodil letos v lednu, přestože termín porodu byl už před Vánoci. Natália (27) se tehdy pochlubila modrošedým pokojíčkem pro budoucího zápasníka ještě před porodem. „Nejkrásnější pocit na světě. Děkujeme Pánu Bohu. A Nátálce, mojí lásce. Splň sa my senil,“ napsal tehdy na Instagram Attila Végh ke snímku.

K narození malého Attily tehdy gratuloval i Véghův kolega zápasník Karlos Vémola: „Velká gratulace, šampione. Tobě, manželce i celé rodině. Hlavně ať jste zdraví, užívejte toho největšího štěstí. Ale potom zpátky do práce, protože nás čekají velké věci,“

Pohlaví nového přírůstku do rodiny nyní ještě známo není, takže se všichni necháme překvapit. Je však jasné, že až přijde na svět, bude se u Véghů doma opět slavit.


Související články

Další články