Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Skvělá komedie Čtyři vraždy stačí, drahoušku: 5 věcí, o kterých jste neměli tušení!

Čtyři vraždy stačí, drahoušku patří k oblíbeným komediím.
Výborná komedie Čtyři vraždy stačí, drahoušku sice nepatří k těm nejznámějším, přesto jde o jeden z klenotů československého filmu. V hlavních rolích ve snímku zazářili Lubomír Lipský, Jiřina Bohdalová a Iva Janžurová. Máme pro vás zajímavosti, které jen tak někdo nezná!
  1. Scénka, kde se Sabrina (Jiřina Bohdalová) s Kate (Iva Janžurová) mydlili ve vaně plné pěny, byla tak vynikající, že" Lubomír Lipský st.„:https://www.extra.cz/…bomir-lipsky (George), který jen sledoval inkriminovanou scénu, začal po skočení spontánně tleskat a křičet: "Opakovat, opakovat!“
  2. Honorář pro jugoslávského autora námětu Nenada Brixia mohl být vyplacen jen pod podmínkou, že všechny peníze utratí přímo v Československu.
  3. Lubomír Lipský st. chtěl scénu, kdy jsou po flámu v posteli se Stellou Zázvorkovou, vylepšit lahví Becherovky, aby byli autentičtější. Režisér však byl jiného názoru a nechal je vystřízlivět a scénu zopakovat.
  4. Jméno hlavního hrdiny je George Camel (Lubomír Lipský). Ve scéně, kde hraje na Suzafon, se na malou chvíli objeví obal známých cigaret značky Camel.
  5. Podoba prezidenta fiktivního státu Bonzanie s Ludvíkem Svobodou, tehdejším prezidentem Československa, nebyla náhoda. Jde o jednu z narážek kreslíře Káji Saudka.

Mohlo by vás zajímat

Další články