Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Skutečný superhrdina s nadliskými schopnostmi existuje! Bohužel je mu 12 a přišel k nim díky úrazu

Zdroj: Reprofoto youtube.com
+ Další fotografie

Nikolai Kryaglyachenko (12) byl obyčejný ruský kluk, který se jednoho dne opřel o pouliční lampu. Země se otřásla, zatmělo se, vlci začali výt na měsíc a v Rusku se zrodil nový superhrdina!

Malý školák, který snil o tom, že se z něj stane hasič, dostal ránu od pouliční lampy, padl na zem a omdlel. Zůstal ležet na chodníku a sám neví, jak dlouhá doba uběhla do chvíle, kdy se probudil.

"Když jsem se probral, cítil jsem se omámený, ale podařilo se mi dostat se domů. Hned jsem řekl mámě, co se stalo," popisoval Nikolai. "Druhý den ráno jsem vstal z postele a našel několik mincí přilepených na těle. Potom jsem u snídaně upustil lžíci a ona se mi přilepila na hrudník."

Nikolai, ze kterého je teď v podstatě živý magnet, byl velkým fanouškem komiksů a je přesvědčený, že díky úderu elektrickým proudem získal superschopnost.

"Sice teď můžu dělat věci, které jsem před tím dělat nemohl, ale zatím nad svou schopností nemám dost kontroly," řekl. "I když zrovna nechci, aby se to dělo, pořád přitahuji věci. "Jednou jsem dokonce přitáhl sklo - prostě se začalo najednou blížit ke mně."

Nikolai se samozřejmě stal velmi rychle nejoblíbenějším klukem ve škole.

Zmínky o lidech, kteří se stali "živými magnety", se začaly objevovat v polovině 19 století. V roce 2004 obletěl svět příběh ruského dělníka Leonida Tenkaeva, který získal s celou rodinou velkou mediální pozornost po tom, co vyšlo najevo, že od katastrofy v Černobylu je schopen přitahovat věci.

Vědci jsou zatím k celému fenoménu lidí s touto schopností spíše skeptičtí a tvrdí, že se nejedná o magnetismus jako takový, ale spíše o nějakou anomálii s příliš lepkavou pokožkou.

Související články

Další články