Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Skutečná vražda podle hororového filmu TO! Jak vypadá vraždící bestie bez masky? Foto klauna uvnitř!

Skutečná vražda podle hororového filmu TO! Jak vypadá vraždící bestie bez masky? Foto klauna uvnitř!
Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie
V roce 1990 šla Marlene Warren otevřít venkovní dveře. Za nimi stál klaun s květinami, balonky a oranžovou parukou. Co se stalo potom? To bylo 27 let záhadou. Teď se konečně podařilo vraždícího klauna dopadnout!

Tato hororová vražda, připomínající TO, se stala před 27 lety ve floridském Wellingtonu. Až teď byl konečně nalezen záhadný klaun s oranžovou parukou.

Manžel oběti Michael Warren byl podezřelý z vraždy své ženy jako první. Rodinní přátelé policii tvrdili, že pár měl problémy. Bohužel nebyly shromážděny dostatečné důkazy a případ byl odložen.

Z vraždy prvního stupně byla po 27 letech obviněna Sheila Keen Warren. Sheila patřila také mezi první podezřelé. Kriminalisté totiž zjistili, že s Michaelem Warrenem má milenecký poměr. Nebyli schopni případ dořešit. V roce 2014 byl případ znovu otevřen a nové technologie umožnily vyšetřovatelům podle DNA nalézt viníka.

Jeden z vyšetřovatelů řekl, že je tohle nejneobvyklejší případ, který za svou devatenáctiletou kariéru musel řešit. Sheila čeká na rozsudek ve floridském vězení. O případu informoval mimo jiné britský Daily Mail.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy