Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Skutečná lidská hyena! Britka dva roky mumifikovala mrtvého syna, aby na něj mohla pobírat přídavky

Britka zabila svého syna a jeho tělo mumifikovala. Poté na něj pobírala
přídavky.
Zdroj: Profimedia.cz

Nechutné zvěrstvo se stalo v Británii. Třiačtyřicetiletá Amanda Hutton tam týrala hladem svého čtyřletého syna Hamzaha Khana a poté téměř dva roky žila s jeho mumifikovaným tělíčkem. Bestie. Jak jinak nazvat ženu, která utýrá k smrti své dítě a potom se jej rozhodne mumifikovat, aby nepřišla o přídavky od státu?

Poté, co malý Hamzah, jehož růst byl v důsledku nedostatku jídla dost opožděný, v roce 2009 zemřel, jej jeho matka, bývalá zdravotní sestra, umístila do postele vedle jeho plyšového medvídka. Tělo dítěte bylo nalezeno až v roce 2011, když dva sociální pracovníci navštívili Amandin dům v Bradfordu, aby vyšetřili stížnost sousedů, že se na jejich pozemku objevují špinavé plenky. Okamžitě ucítili v domě zápach a upozornili policii na to, že se tu děje něco nekalého. Vyšetřovatelé uvedli, že v domě byla neskutečná špína, hromady odpadků, hniloba a všude poletovaly mouchy.

„Kromě toho jsme v ložnici Amandy Hutton našli mumifikované tělo dítěte,“ uvedl vyšetřovatel. Ve zprávě státního žalobce bylo uvedeno, že chlapec měl na sobě oblečení pro kojence a jeho tělesný vývoj byl srovnatelný s batoletem ve věku dvanácti až osmnácti měsíců, i přesto, že zemřel ve čtyřech letech.

Související články

Další články