Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Skutečná Galadriel: Tahle dívka věří, že byla v minulém životě víla, nechala si proto přioperovat elfí uši a žije jako z Pána prstenů

Melynda Moon se stala elfkou.
Zdroj: Facebook Melynda Moon/Eric A. Wheeler Photography
+ Další fotografie

Kanadská modelka Melynda Moon (23), což je mimochodem její úředně změněné jméno, celý život věřila, že musela být v minulém životě víla. Měla blízko nejen k nadpřirozeným jevům, ale i přírodě a mystice, je zarytou fanynkou knih J. R. R. Tolkiena.

A právě trilogie Pán prstenů ji inspirovala k tomu změnit svůj život. Z modelky se stala elfka, nechala si operativně prodloužit a zašpičatit uši, zákrok trval dvě hodiny a stál ji 250 kanadských dolarů, byl to další krok k tomu, aby se úplně vytrhla z toho světa.

Lidé, kteří ji neznají, nevěří, že jsou elfí uši pravé. Nečekaně z nich mají nejvíce radost děti, ty považují Melyndu i díky téhle drobnosti za Santovu pomocnici, a pro rodiče je to vítané zpestření zaplatit si elfí modelku, aby před Vánoci potěšila jejich děti.

Melynda ale bere svoje kouzelné poslání velmi vážně a stěžuje si, že ke štěstí už jí chybí jen křídla a čarovná moc. Teď ještě najít nějakého Legolase, aby mohla být spokojená úplně ve všem.

Související články

Další články