Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Skutečná Elsa z Ledového království: Tahle dívka tvrdí, že je její dvojnice, souhlasíte?

Anna Carlson se stylizuje do královny Elsy.
Zdroj: instagram
+ Další fotografie

Mladá dáma Anna Faith Carlson (18) plně dokázala využít svůj potenciál. Při prosincovém boomu disneyovky Ledové království si všimla své nápadné podoby s královnou Elsou. Od té doby se do pohádkové postavy stylizuje a objíždí školky a nemocnice. Pomáhá jí její sestra, která jí zase dělá pohádkovou „ségru“ princeznu Annu.

Dívka z Floridy si své podobnosti s Elsou všimla hned, jak poprvé viděla film, a zážitek popisuje jako děsivý. „Je tam šílená podobnost. Pokaždé, když jsem se na Ledové království koukala, bylo to, jako bych sledovala sama sebe,“ říká Carlson.

Jednou ji napadlo, že by se do postavy královny mohla přestrojit a výslednou fotku dala na Instagram. Fotka se okamžitě stala virální a email jí zaplavily tisíce vzkazů. Největší šok prožila, když se při návštěvě obchodního domu setkala s plakátem, na kterém byla její fotka.

Anna Carlson teď objíždí se svou sestrou školky a nemocnice. Často dělává představení pro děti nemocné rakovinou. A nechce za to žádné peníze. „Samozřejmě dělám představení zdarma. Miluju, když můžu sledovat děti a vidět ten jejich úsměv. Některé jsem dokonce přivedla k slzám jen proto, že se domnívaly, že jsem skutečná Elsa,“ popisuje se smíchem Anna.

Divadlo a zpěv ctižádostivé dívce moc vyhovují a jejím snem je účinkovat v televizi ABC v show Once Upon A Time. Doufá, že bude moci vystupovat v příští sezoně.

Související články

Další články