Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Skupinový sex na diskotéce, kde jde 7 kluků na jednu holku? Je to zcela normální, tvrdí odborník

+ Dalších 7 fotografií
Páteční noc na olomoucké diskotéce Varna byla velmi divoká. Jedna z dívek tam měla na záchodě sex s partou kluků. Ti si hrátky natočili a pak je dali na internet. Video si žije svým životem a koluje po sociálních sítích. My jsme oslovili psychiatra, který se vyjádřil, co si o celé kauze myslí a jaké to může mít pro hlavní aktéry následky.

Známá sportovkyně a reprezentantka má z ostudy kabát. Ona a její kamarádi se na olomoucké diskotéce pěkně rozjeli. Jde vidět, že na Olomoucku se mladí lidé dokážou pořádně odvázat. Bujarý víkend, alkohol, který teče proudem a parta mladých nadržených lidí. Jak tohle mohlo asi dopadnout.

Pokud jste opojení alkoholem a rozhodnete se, že si chcete užít na záchodech místní diskotéky, tak se u toho hlavně nenatáčejte. Až se ráno totiž vzbudíte, budete hořce litovat svého alkoholového rozhodnutí Tohle pravidlo, jak se zdá, porušila parta mladých lidí.

Několik kluků, hovoří se o sedmi, a známá sportovkyně se odebrali v pozdních hodinách na záchod místní diskotéky, kde si to začali rozdávat. Naneštěstí měli všichni u sebe mobily a jejich noční řádění si tak natočili. Video umístili na sociální sítě a to si teď žije svým vlastním životem. Nerozvážnost se jim opravdu nevyplatila. O této mladé partičce ví už celá republika a jejich ostuda je obrovská.

Je tohle chování mládeže normální? Opít se do němoty, to ano, ale provádět sex na záchodcích v několika lidech a ještě se u toho točit? A z jakého důvodu aktéři zveřejnili video na sociální síti

Na všechny tyto otázky jsme se zeptali psychiatra MUDr. Jana Cimického. Jeho odpovědi vás překvapí.

"Víte, když je někdo opilý, tak je velmi výrazně snížena schopnost rozpoznávací a také ovládací. Takže tam se pak můžou spouštět v člověku mechanismy, které tam ani nejsou. Jsou tam pouze v rámci nějaké fantazie. A díky opilosti to poté lidé mohou realizovat. A to, že se u toho natáčeli, s tím velmi úzce souvisí. Kontrolní mechanismy, pocity studu, zábrany se v opilosti velmi utlumí nebo úplně zmizí."

"V opilosti lidé dělají různé věci, které by normálně zastřízliva nedělali. Samotné lidi potom jejich chování překvapí. Pokud video zveřejnili druhý den na sociálních sítích, tak je to velmi zvláštní. Záleží, jestli to tam uveřejnili, protože se chtěli pochlubit, nebo někomu ublížit. Může se také jednat o nějaký dozvuk opilosti, kdy reakce byla ještě nepřiměřená. Dívka bude nejspíše nyní litovat."

Související články

Další články