Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Skupině NEREZ vyšla nová deska: Co o spolupráci říká zpěvačka Lucia Šoralová?

Zdroj: youtube.com
+ Další 3 fotografie
Nové album
Vychází nové album skupiny NEREZ & LUCIA s názvem ZLOM! Kapela se před několika lety musela vyrovnat se ztrátou frontmanky Zuzany Navarové, která podlehla těžké nemoci. Lucia Šoralová (42) nahrála desku a pro eXtra.cz se rozhodla promluvit o hvězdné spolupráci! Co dnes říká?

Lucia Šoralová se už od svého mladého věku toužila stát velkou hudebnicí. Kapelu Nerez poslouchala už tehdy a když ji máma jednou vzala na večírek, protože pro ni neměla hlídání, doslova se zamilovala. Později, v sedmnácti letech, zpívala ve slovenském folklórním souboru Lúčnica a ke kapele měla hodně blízko.

Když po těžké nemoci opustila kapelu její frontmanka Zuzana Navarová, Lucii se tak otevřely dveře a spolupráci si nemůže vynachválit. Sama ovšem konstatovala, že měla na začátku ze všeho trochu obavy a že se zesnulou zpěvačku nesnaží nahradit ani kopírovat, protože to prostě nejde. Zuzana byla jedinečná jako zpěvačka i jako člověk.

„Nerez jsem poslouchala od svých 11 let. Jsou jednou z kapel, které mne na mé hudební cestě velmi zásadně ovlivnily. Stejně jako pak samotná Zuzka Navarova. Ke spolupráci jsem kluky přizvala já, pozvala jsem je jako hosty na svůj koncert. Pak z toho bylo turné a nakonec znovuzrození Nerezu a nová deska. Je to zvláštní, zpívat a tvořit se svými dětskými idoly. Baví mne tato zmateční role – napůl kamarádka, napůl fanynka,“ uvedla Šoralová.

Album s názvem Zlom skupiny NEREZ & LUCIA vychází 8. 2. 2019 u společnosti Warner Music Czech Republic.

Související články

Další články