Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Skupina deseti radikálů znásilnila holčičku (9). Dívka je těhotná a doufá, že přežije císařský řez!

Zdroj: Twitter
+ Další fotografie
Bestie z Islámského státu hromadně znásilnily devítiletou holčičku. Dívka je prý těhotná a čeká ji boj o holý život. Zprávu o absolutním zvěrstvu přinesly humanitární organizace mapující hrozivou situaci na severu Iráku.

Začátkem tohoto týdne bojovníci Islámského státu propustili asi 200 lidí z náboženské skupiny jezídů Jedná se o staré lidi a nemocné děti, kteří byli radikálním islamistům k ničemu, tak dostali svobodu.

Podle humanitárních pracovníků je mezi těmito lidmi také těhotná devítiletá holčička. Prý byla několikrát skupinově znásilněna poblíž města Kirkúku.

Vrazi z Islámského státu považují jezídy za nevěřící podlidi a dělají si z nich otroky na práci a také si na nich ukájejí sadistické sexuálních choutky

Před rokem zajali radikálové asi 40 tisíc jezídů. Ti, kteří jsou staří a nebo nemocní, byli nyní propuštěni. Islamistům se nevyplatí je dál držet v zajetí

"Dívku skupinově znásilnilo deset mužů. Je tak malá, že nemůže porodit. Velmi komplikovaný bude i císařský řez," uvedl pro Toronto Star kanadský humanitární pracovník Yousif Daoud.

Pokud dívka své těhotenství přežije, do konce života si ponese šrámy na těle a zejména na psychice.

Související články

Další články