Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Skupina Chinaski uvede na trh nové album: Uslyšíme v něm skvostný hlas Čvančarové

Skupina Chinaski uvede na trh nové album: Uslyšíme v něm skvostný hlas Čvančarové
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
nová deska
Skupina Chinaski vydává první desku v nové sestavě. Deska půjde na trh už příští pátek a členové skupiny si pro fanoušky přichystali malé překvapení. Na jedné z písní se totiž podílela i herečka Jitka Čvančarová (41).

Příští pátek vydá česká skupina Chinaski první desku, kterou nahráli v nové sestavě. V tomto složení za sebou má skupina už 130 koncertů a nechali se slyšet, že většina písní vznikala spontánně v šatně po vystoupení.

Budou mít čtyři křty alba a na tom prvním jim bude dělat kmotru herečka Jitka Čvančarová (41). Proč právě ona? Chinaski si totiž pro fanoušky připravili menší překvapení. Jitka jim hostuje v jedné z písniček. Její skvostný hlas budeme moci slyšet v písni nazvané Dokonalá chvíle.

Sám Michal Malátný uvedl, že Jitka má opravdu skvělý hlas. "Všem nám vyrazila dech, jak skvěle zpívá. Oni herci často umějí zpívat, ale je rozdíl, když to mají zvládnout ve studiu u mikrofonu. Tam se teprve ukáže, jestli je člověk jistý v kramflecích. A ona byla neuvěřitelná, zpívala ve studiu lépe než já," uvedl Malátný pro ČTK.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy