Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Skupina Chinaski se předvedla v nové sestavě: Původní dvojici doplnili tři nováčci! Takhle vyrazí na turné

Chinaski v nové sestavě.
Zdroj: Tomáš Beran
+ Dalších 10 fotografií
V prosinci to vypadalo, že by se skupina Chinaski už nemusela vzpamatovat. Po velkolepém koncertu v pražské O2 areně ji opustili hned čtyři členové a zůstala jen základní dvojice. Zpěváka Michala Malátného (47) a kytaristu Františka Táborského (43) teď ale doplnili tři noví členové a show může opět začít.

Konec Chinaski, jedné z nejpopulárnějších českých skupin, je zažehnán. Malátný a Táborský mají tři nové parťáky, s nimiž se chystají na jarní klubové turné s názvem Není nám do pláče. Ukáže až čas, jestli budou natolik úspěšní jako v minulém složení.

Za bicí v nové sestavě usedne jeden z nejlepších českých hráčů, Lukáš Pavlík, který dosud koncertoval s Čechomorem, Ewou Farnou nebo Kamilem Střihavkou. Za baskytaru se postaví Tomi Okres, rodák z Košic, jenž byl dosud k vidění po boku Lukáše Adamce, Richarda Müllera, IMT Smile nebo Katky Knechtové. Čtveřici doplní talentovaný klávesista – dlouholetý kapelník Ewy Farne – Jan Steinsdörfer. Ten je již fanouškům dobře znám z podzimních halových koncertů.

„Na koncety se moc těšíme. Noví spoluhráči jsou hudebníci, se kterými jsme si v průběhu posledních let padli do oka a do ucha. A protože to bereme jako začátek naší další etapy, začneme turné na jaře v klubech, stejně, jako to bylo v době našich začátků,“ neskrývá nadšení zpěvák Michal Malátný.

Související články

Další články