Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Skupina agresorů zmlátila ženy před barem v Praze. Útočníci jsou na útěku!

Skupina agresorů napadla několik žen před barem v Praze.
Zdroj: archiv
V pátek večer se před jedním z pražských barů strhla bitka. Skupina mužů tam zaútočila na bezbranné ženy. Tři z nich skončily v nemocnici. Po grázlech policie pátrá.

Doslova horor prožila skupinka mladých žen, která si vyrazila za zábavou do jednoho z nočních barů v Praze-Libni. Venku je z neznámého důvodu napadla skupina mužů a zmlátila. Tři ženy skončily v nemocnici. Útočníci z místa utekli. Policie po nich pátrá.

„Údajní agresoři ještě před příjezdem policistů z místa utekli. Tři osoby byly převezeny na ošetření do nemocnice. Policisté se tímto oznámením nadále zabývají a pátrají po čtveřici podezřelých mužů,“ řekla portálu TN.cz tisková mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

„Tři ženy utrpěly lehká zranění,“ řekl mluvčí záchranné služby Matěj Hříbal. Do celé situace je zainteresovaný i herec ze seriálu Modrava. Jedna z napadených žen je jeho známá, a tak doufá, že se útočníci brzy najdou a budou potrestáni.

„Holky skončily v nemocnici. Otřesy mozku, řezné rány, monokly, naražená žebra,“ řekl portálu TN.cz herec. Ženy mají z útočníků strach a nechtějí o celém incidentu mluvit.

Související články

Další články