Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Skrývání nedokonalostí: Tyhle lidi trápily ošklivé jizvy, tatéři si s nimi poradili po svém!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 34 fotografií
tetování
Už dávno jsou pryč doby, kdy se tetováním pyšnili především zločinci. Dnes je tetování jednou z nejoblíbenějších forem umění a práce některých tatérů člověku doslova vyrazí dech. Obzvláště pak tetování zakrývající šrámy z minulosti mají své kouzlo a je o něco těžší je vytvořit.

Ačkoliv někteří starší lidé mají tetování stále téměř až za hřích, většina lidí dnešní doby ho nejen akceptuje, ale sama po něm touží. Někteří se prostě chtějí jen nechat zkrášlit, jiní si chtějí nechat vytetovat něco, co pro ně má význam, a jiní chtějí zakrýt nehezké jizvy, které je trápí. Je až s podivem, s čím vším si dokážou zruční tatéři poradit a jak velké nedokonalosti dokáží perfektně zakrýt.

Tetování je nepochybně velmi zajímavý druh umění a stejně jako na plátno nemalují všichni stejně, ani kůže potetovaných lidí nevypadají stejně. Občas je to právě tetování, které dokáže jako jediné skrýt šrámy z minulosti trvale. Nač dlouhé rukávy a proč nenosit kraťasy, když svůj největší nedostatek můžete proměnit v přednost? V galerii naleznete osoby, kterým se poštěstilo a jejich nedostatky byly vylepšeny skvělým tetováním.

Související články

Další články