Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Skromné sbohem princezně Ladě: Rodina pohřeb utajila, herečtí kolegové nepřišli

+ Dalších 23 fotografií
Od smrti představitelky Lady v Princezně se zlatou hvězdou uplynul již týden. Příznivci Marie Kyselkové (†83) se s ní rozloučili v mnoha vzpomínkách. Poslední rozloučení proběhlo v Praze na Olšanských hřbitovech.

Odchod Marie Kyselkové byl nejtěžší pro rodinu. Část rodiny si přála veřejný pohřeb. Další příbuzní ale chtěli skromný obřad. Pro web eXtra.cz se mimo jiné vyjádřil Ivo Niederle.

Ivo Niederle a Marie Kyselková byli obrovští parťáci. Léta žili ve stejném domě a na stará kolena si vzájemně vypomáhali. Když na tom byla hůř Marie, Ivo ji chodil navštěvovat i do nemocnice, nebo jí aspoň nakupoval domů, jakmile nemohla pořádně na nohy. A když potíže přepadly jeho, byla mu zase Kyselková dobrou duší, která se všemožně starala.

„O pohřbu jsem se zatím nic nedozvěděl. Už patrně byl a zřejmě ho utajili. Nanynce se ulevilo,“ uvedl Niederle pro eXtra.cz během víkendu. Poslední rozloučení s Marií Kyselkovou ale proběhlo až v úterý 29. ledna ve 12 hodin. Očekávalo se, že na Olšanské hřbitovy dorazí mnoho hereckých kolegů, opak byl však pravdou. Pohřbu princezny Lady se zúčastnila jen její rodina. „Rádi bychom, kdybyste se posledního rozloučení zúčastnili, ale okolnosti tomu bohužel nepřály,“ řekl eXtra.cz jeden z členů rodiny.

Už dříve jsme informovali o tom, že se rodina neshodla na formě posledního rozloučení s milovanou princeznou se zlatou hvězdou. Právě proto se o něm veřejnost nedozvěděla.

Související články

Další články