Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Skromná vévodkyně Kate Middleton: Narozeniny oslavila čajovým dýchánkem s dětmi

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Členové královské rodiny obvykle mívají velké narozeninové oslavy, na které zvou celou řadu významných hostů. Pandemie koronaviru ale tyto oslavy neumožňuje a Kate Middleton proto své 39. narozeniny oslavila doma se svými dětmi a princem Williamem (38). Netradiční oslava v podobě čajového dýchánku a rodinné pohody jí zřejmě udělala větší radost, než pompézní večírek.

Velká Británie je už potřetí zcela utlumená a přes lockdown nebylo možné, aby Kate Middleton oslavila své 39. narozeniny tak, jak je v královské rodině zvykem. Žádná velká oslava s mnoha hosty se nekonala, ba co víc, dokonce ani příbuzní nepřijeli.

V obavách z koronaviru byla pro Kate jejími dětmi a princem Williamem uspořádána jen malá oslava v podobě čajového dýchánku. Podle deníku The Mirror gesto udělalo vévodkyni velkou radost, a to, že nemůže narozeniny slavit i se zbytkem svých blízkých, ji díky němu tolik netrápilo.

Ostatní členové královské rodiny se s Kate spojili telefonicky, a aby dali veřejnosti najevo, že na její narozeniny nezapomněli, zveřejnili krásná přání na sociálních sítích. Tam se jako gratulanti připojili lidé z celého světa.

Související články

Další články