Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Skromná Kate Middleton: Okouzlila v obnošených šatech a náušnicích za pár stovek

Půvabná Kate a William na cenách BAFTA.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Módní policie

Dáma s vrozeným smyslem pro eleganci opět zazářila. Princezna Kate se spolu se svým manželem Williamem objevili na slavnostním udílení cen Britské filmové akademie. A vypadali opravdu skvostně. Kate navíc ukázala, že i na červený koberec můžete přijít v náušnicích za šest set korun a rozhodně neuděláte ostudu. Její outfit mimo jiné rozebral Daily Mail.

Královský pár Kate s Williamem nechyběli na letošních cenách BAFTA, tedy cenách Britské filmové akademie. A zatímco William oblékl černý sametový oblek s motýlkem a bílou košili, Kate zazářila v nádherných bílých šatech.

Róba hodná princezny je z dílny britského módního domu Alexander McQueen a doplnila ji o sametové černé rukavice od Cornelie James, které ladily k obleku jejího manžela. Mohutné zlaté náušnice jsou dle překvapení všech ze Zary, jak napsal Daily Mail. Náušnice mimochodem stojí v přepočtu kolem 600 korun a můžete je mít i vy.

Vynesla stejné šaty jako v roce 2019

Kate Middleton dlouhodobě usiluje o udržitelnost, proto jsou tyto šaty jen předělávkou těch, které měla na sobě na předávání cen BAFTA v roce 2019. Bílé šaty na jedno rameno doladila o lodičky Aquazzura typ „Fenix“ a ladící kabelkou od Alexandera McQueena.

Ceremoniál se uskutečnil v prostorách Royal Albert Hall v Londýně a ceny předávaly Julianne Moore, Sophie Turner, Jodie Turner-Smith nebo Catherine Zeta-Jones, jak píše web People.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy