Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Škromach chce kandidovat na prezidenta: 5 věcí, které se zaručeně změní po jeho zvolení

Selfíčko namísto ofiko portrétu. To bude první změna,
+ Další 4 fotografie

Selfíčkový bazénista, facebookový oblíbenec a perfektní znalec etického kodexu Zdeněk Škromach sice dlouho tajemně naznačoval. Ale až včera v pořadu České televize 168 hodin poprvé potvrdil, že se chystá na kandidaturu na prezidenta České republiky. Pravda, zatím má do roku 2018, kdy bude druhá přímá volba prezidenta v naší historii probíhat, čas. Ale my jsme už teď odtajnili změny, které naši zemi čekají v případě jeho zvolení.

1. Hovory z Lán nahradí Hovory z Bazénku

První velkou plánovanou změnou bude umístění velkého bazénku na hradním nádvoří, od kterého budou probíhat tradiční Hovory z Lán, které se ovšem přejmenují na Hovory z Bazénku. Sice už na YouTube existují Hovory od bazénku, které poslanec vždy ve slušivém outfitu natáčel pro své příznivce, ale panorama Hradčan dodá celému pořadu na vážnosti. Vodou se samozřejmě zalije i hradní příkop, z kterého se udělá jeden velký bazének pro veřejnost.

2. Pravda zvítězí nad lží a nenávistí se změní na Selfie zvítězí nad lží a nenávistí

Autorem původní slavné věty je někdejší český prezident Václav Havel. Ale to byla jiná doba. S příchodem nové krve na Hrad bude také nové heslo.

3. Sandály do každé rodiny

Zdeněk Škromach má podle našich informací již v šuplíku připravený sandálový zákon, který hodlá uvést v platnost dnem zavedení do funkce.

4. Zrušení postu oficiálního hradního fotografa

Abychom nebyli ke Zdendovi jen kritičtí, musíme uznat, že jeho příchod na Hrad by určitá pozitiva měl. Naprosto bez problémů se tak bude moci zrušit funkce fotografa. Nový prezident zvládne vše dokumentovat sám a jak se nám podařilo zjistit, má již připravený i oficiální prezidentský portrét do škol, který vám exkluzivně přinášíme v galerii. Úspory se dotknou i státních institucí, protože selfie se začnou používat jak na občanky, řidičáky, tak na pasy. Myslíme pasy jako pasy, ne pasy jako passy.

5. Šedivé Česko bude plné pozitivní energie

Krásně sluníčková rána, neděle i pondělí, bude přát všem občanům krásně sluníčkový a v posledních měsících o padesát kilo lehčí prezident. V rámci šíření světa plného duhy a nosorožců nahradí bývalé oslovení Soudruhu za oslovení Sluníčko.

Všechny informace v tomto textu jsou potvrzené z různých zdrojů a zaručeně pravdivé.

Mohlo by vás zajímat

Další články