Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Skřípe jim to dlouhodobě? Tajný rozchod Williama a Kate, poté avantýra s rozkošnou modelkou!

Proč to málem nevyšlo?
+ Dalších 41 fotografií
Princ William (36) a Kate Middleton (36) vypadají jako dokonalý pár. Spousta lidí by si přála mít přesně takovou rodinu, jako mají oni. Navenek sice působí jako perfektní pár bez jakýchkoliv problémů, ale skutečnost je jiná. William se už jednou se svou manželkou Kate rozešel. Co stálo za krachem jejich vztahu? Je možné, že se tohle může zopakovat?

Kate Middleton a princ William jsou spolu už dlouhých sedmnáct let a z toho sedm let manželé. Je tedy jasné, že je musí pojit velká láska. Vždycky tomu ale tak nebylo. Pár se po šesti letech vztahu na nějakou dobu rozešel.

Tehdy se psal rok 2007 a k rozchodu došlo krátce poté, co se William stal vojenským důstojníkem. Královská rodina ke konci vztahu prince Williama a Kate Middleton nevydala žádné oficiální prohlášení, ale William se nakonec rozhodl promluvit.

„Byli jsme oba velmi mladí. Na univerzitě jsme se oba snažili najít sami sebe a svou vlastní cestu. Dospívali jsme,“ řekl William s tím, že důvody rozchodu mu odsouhlasila také Kate, která ještě dodala, že rozchod byl tehdy pro ni těžký, ale nakonec ji posílil.

Princ William sice vypadá jako hodný klučina od vedle, ale nejspíše to bude taky pěkný divočák. Před rokem to pořádně rozjel na party se svými kamarády a sexy kočičkou. Tehdy to od své ženy Kate pěkně schytal a klidně si tipneme, že dostal domácí vězení.

„Místo aby s ní trávil čas doma, chodí popíjet s kamarády a modelkami, mezi které patří i Sophie, o které se ví, jak ráda ukazuje své nahé tělo,“ prozradil tehdy zdroj z Buckinghamského paláce. Neznámou kráskou, se kterou William propařil noc, byla Sophie Taylor a Kate si nenechala líbit.

„Udělal jsi ze mě blázna,“ setřela Williama Kate podle utajeného zdroje a doma měli nějakou dobu pěkné dusno. Tak snad se podobné avantýry už nebudou nikdy opakovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články