Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Skřehotal Ben Cristovao v porotě SuperStar? Urážka hudebního lidstva!

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Každý ročník se na porotu SuperStar snáší vlna kritiky. Tentokrát to snad vyjma umírněného Matěje Rupperta schytává celá. Náš redakční rozumbrada David Zápal se ale zaměřil na Bena Cristovao (30), který dostává od diváků těžkou nakládačku. A od Davida taky!

Když se Nova rozhodla angažovat do poroty pěvecké soutěže SuperStar Bena (30), nechápal jsem. To nebyla volná Anička Dajdou? Nebo autor Stávky dýdžejů Štěpán Turek? Co takový Sámer Issa? Nebo Zuzana Bubílková?

Nic proti němu. Cristovao je těžký sympaťák a být náctiletá nanynka, už mám rodidla urvaná několikrát. Ale při všem respektu k tomu, jaké kolem sebe dokázal vybudovat výdělečné impérium (když někoho přiměje, aby mu za vyluzované pazvuky dával prachy, jedině smekám!), nelze vynechat jednu podstatnou věc: Ben Cristovao nikdy nebyl, momentálně není a v budoucnu nebude zpěvák. Je to skřehotal.

Vždy byl slabý

Už když uspěl sám jako soutěžící v SuperStar, nebylo to pro to, že by uměl s hlasem divy. Byl naprosto nejslabší ze všech účastníků finále roku 2009, kam se ostatně dostal jen proto, že tehdy jsme pořád ještě na černochy v televizi nebyli tak zvyklí a produkce správně předpokládala, že jeho sexy look přitáhne k televizi davy holčiček.

S mladíkem jsem dělal několik rozhovorů, vždy byl příjemný, nemůžu říct ani slovo proti jeho chování. Mezi lidmi je populární, ok. Šikula.

Ale aby hodnotil v soutěži něčí zpěv? Vážně? Je to podobné, jako by Helena Růžičková (dej jí pánbůh věčnou slávu a klid) za svého života chtěla dělat fitness trenérku. Nebo jako kdyby Zdeněk Troška točil Babovřesky 4 s plánem, že za ně získá Oscara.

Prostě jde o nesmysl. Až tu bude soutěž, v níž se za každou cenu z nuly udělá star, tenhle týpek bude jasnou volbou pro hlavní hvězdu show.

Nerozumí zpěvu

Ben to ví sám, že zpěvu absolutně nerozumí. Tuhle kupodivu zkritizoval výkon jistého mladíka s tím, že když i on vnímá, že s rytmikou je problém, že to už musí být síla. A soutěžící tak většinou chválí, i když někdy je to solidní ústřel. Ostatní hrůzou kolabují a amputují si uši, ale Cristovao je uchvácen a jde objímat!

Teď na sebe čokoládový mládenec upozornil nesmyslnou kritikou hocha, který si dal dvě pivka, což si dle Bena může dovolit až jako hvězda. Omyl, chlapče. Největší hvězdy jsou často ti nejkonfliktníější lidi a také největší pr*seráři.

Za mimoně je Cristovao zkrátka hodně často. Hodně diváků mu dává v diskusích hustou čočku, pár jich je ale shovívavých. Asi jako k podvraťákovi, který se zatoulá k uzenářství. Taky by mu dali kus salámu, tak proč by nemohla Nova nechat klučinu v porotě, ať nás pobaví, jak o hudbě ví úplné houby?

Přijde i Ovčáček?

Každopádně produkce SuperStar by se měla zamyslet. Fakt bych se nechtěl dočkat toho, že příště se v porotě objeví třeba takový Jirka Ovčáček – ten ale možná aspoň zpívat umí…

Související články

Další články