Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Škrcení páskem! Středeční Výměna manželek nabídne nevěru i agresivní chování! Petra z Jihlavska to rozjede!

V tomto díle uvidíme, jak se dokáže Petra z Jihlavska přizpůsobit ostravské rodině. Zkrotí temperamentního náhradního manžela Jakuba? Hádky, křik a nádavky začnou po pár dnech ve společné domácnosti gradovat. A jak si na druhé straně povede Eva s údajně zlobivými dětmi a vznětlivým manželem?

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu ze Suluky nad Jihlavou, kterou tvoří Petra (29), Mirek (31), synové Mirek (10) a Lukáš (8). Na druhé straně se seznámíme s Evou (27), Kubou (27) a dcerou Kristýnou (7), kteří žijí v Ostravě.

Rodina z Jihlavska se do Výměny manželek přihlásila kvůli velkým vztahovým problémům. Manželé se velmi často hádají a napadají. Mají za sebou i nevěry, které vyústily ve vzájemné rvačky. Petra dokonce přiznala, že škrtila svého manžela páskem.

Druhá rodina oproti tomu prožívá harmonický vztah a do Výměny šla hlavně kvůli finanční odměně, kterou chce použít na zvelebení domova. Harmonických deset dní rozhodně nečeká na Kubu z Ostravy. Svůj temperament a otřesný slovník projeví Petra v náhradní rodině hned na uvítanou, Jakub si tohle chování nenechá líbit. Sprostá slova, hádky a třískání dveřmi, to je jen zlomek toho, co se odehrávalo mezi Petrou a Jakubem v Ostravě, kde všemu přihlížela malá dcerka Kristýna.

Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články