Ten případ zná celá Česká republika. Lukáš Nečesaný se za hodně podivných okolností dostal za mříže. Proč? Policie byla přesvědčená, že se pokusil v Hořicích zavraždit kadeřnici a vzít jí tržbu. Jenže dnes se zdá, že kriminalisté na něj účelově vyráběli důkazy. Dnes je Lukáš na svobodě a čeká na nový proces. Stihl se oženit a spolu s manželkou se těší na dítě.

Obrovské problémy ale řeší také Nečesaného otec. Protikorupční policie je přesvědčená, že na své luxusní domy si našetřil z úplatků, které bral jako ředitel nemocnice v Liberci.

Protikorupční policie totiž vyšetřuje, z čeho Nečesaný starší zaplatil své domy. Kriminalisté si myslí, že tři domy v Liberci a jeden ve Stráži nad Nisou financoval z úplatků. Takže Nečesaný nyní rychle přepisuje majetek na syna.

Lukáš Nečesaný se tak podle iDnes.cz stal majitelem vily v Liberci. A je to moc pěkná nemovitost – obytná plocha má 118 metrů čtverečních. K tomu je pozemek o velikosti 600 metrů čtverečních.

Otázkou je, zda to byl od Nečesaného dobrý tah. Přepsat nemovitost na syna, který nakonec může jít za pokus o vraždu sedět? No uvidíme, zda to u Nečesaných doma všechno dobře propočítali.