Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

"Skorovrah" Lukáš Nečesaný se stal boháčem. Vykutálení rodiče na něj kvůli úplatkům přepsali vilu

Zdroj:
Lukáš Nečesaný byl odsouzen za to, že chtěl zabít kadeřnici. Rozsudek byl ale zrušen a případ začíná od začátku. Pořádný průšvih ale mají také Nečesaného rodiče. Tady se mluví o tom, že jeho otec (jako ředitel nemocnice) bral obrovské úplatky. Nečesaného rodiče nyní na syna rychle přepisují majetek.

Ten případ zná celá Česká republika. Lukáš Nečesaný se za hodně podivných okolností dostal za mříže. Proč? Policie byla přesvědčená, že se pokusil v Hořicích zavraždit kadeřnici a vzít jí tržbu. Jenže dnes se zdá, že kriminalisté na něj účelově vyráběli důkazy. Dnes je Lukáš na svobodě a čeká na nový proces. Stihl se oženit a spolu s manželkou se těší na dítě.

Obrovské problémy ale řeší také Nečesaného otec. Protikorupční policie je přesvědčená, že na své luxusní domy si našetřil z úplatků, které bral jako ředitel nemocnice v Liberci.

Protikorupční policie totiž vyšetřuje, z čeho Nečesaný starší zaplatil své domy. Kriminalisté si myslí, že tři domy v Liberci a jeden ve Stráži nad Nisou financoval z úplatků. Takže Nečesaný nyní rychle přepisuje majetek na syna.

Lukáš Nečesaný se tak podle iDnes.cz stal majitelem vily v Liberci. A je to moc pěkná nemovitost - obytná plocha má 118 metrů čtverečních. K tomu je pozemek o velikosti 600 metrů čtverečních.

Otázkou je, zda to byl od Nečesaného dobrý tah. Přepsat nemovitost na syna, který nakonec může jít za pokus o vraždu sedět? No uvidíme, zda to u Nečesaných doma všechno dobře propočítali.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články