Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Skorovězeň Castello: Z VyVolených rovnou na kriminálku! Kdy půjde do tepláků? Policie konečně promluvila!

Skorovězeň Castello: Z VyVolených rovnou na kriminálku! Kdy půjde do tepláků? Policie konečně promluvila!
Zdroj: Jiří Janoušek pro FTV Prima
+ Další fotografie

Thomas Castello (38) sklízí plody své účasti ve VyVolených. Zatímco dříve byl jen lokálním podvodníčkem s dluhy na krku, teď je celostátně známým primitivem, na kterého díky médiím praskla pestrá paleta průšvihů a k nelibosti policistů i věci, které se ven dostat neměly.

Jak náš web informoval na základě svědectví několika našich zdrojů blízkých královéhradeckému podsvětí i policii, Castello řeší řadu problémů, dluhy počínaje a údajnými pojišťovacími podvody konče. Peníze u něj mají pohledávat jak podvedení společníci a zákazníci, tak úvěrové a leasingové společnosti, pojišťovna, telefonní operátor a taktéž pronajímatelé nebytových prostor

Čisté svědomí nemá ani kvůli bývalce, další krátkodobé tváři z VyVolených, Sabině Janičové (20), která zřejmě v minulosti podepisovala některé leasingové smlouvy na vozy, které následně nikdo nesplácel, a měl na ni být také napsán nebytový prostor k podnikání v Hradci, na kterém je dluh za elektřinu. Pohledávky, které jdou jen za ní, mají mít výši přesahující tři sta tisíc korun.

"V současné době vám mohu pouze potvrdit, že vámi jmenovaná osoba byla předvolána náchodskými kriminalisty k podání vysvětlení. Toto vysvětlení osoba dobrovolně podala. Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nemůžeme zatím sdělit žádné další informace," sdělila pro eXtra.cz tisková mluvčí Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje Eva Prachařová a i z tohoto vyjádření je zřejmé, že Thomase a jeho bývalku čekají hodně těžké časy.

Vyjádření Thomase Castella připravujeme.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy