Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Skoromaminka Ewa Farna je zralá na porodnici: Zpěvačka ohromně zkrásněla a má to za pár

+ Dalších 32 fotografií
galerie
Ewa Farna je v očekávání svého prvního potomka. A jak to vypadá, každým dnem by měla rodit. Teď se pochlubila snímkem, z něhož někteří usuzují, že by už měla být fofrem na porodním sále. Ewa se v posledních dnech totiž zakulacuje tak, že by si dokonce někteří tipovali, že bude mít dvojčátka. Jenže co je na ní hodně zvláštní, že s přibírající váhou je čím dál hezčí...

Zpěvačka bude bezesporu krásná maminka a je to vidět i na jejích posledních snímcích. Sice tají, v kolikátém měsíci těhotenství je, ale jako nastávající maminka pravidelně zásobuje své fanoušky pořádnou porcí snímků ze svého soukromí. A tentokrát vytasila hodně silný kalibr. Navíc je z něj evidentní, že Ewě těhotenství moc sluší.

Na snímku, kde je Ewa v pokročilém stadiu těhotenství, je se svou oblíbenou zpěvačkou Jessie J. „Ten pocit, když se od školky učíš anglicky a když k něčemu dojde, neumíš dát smysluplnou větu dohromady. Miluji ji a obdivuji za to, jak umí kontrolovat svůj hlas a jak super je popsongwiterkou. Potřást jí rukou pro mě byla čest,“ uvedla ke snímku Ewa, která navštívila vystoupení své oblíbené britské zpěvačky a skladatelky.

Ewa bude rodit každým dnem a její těhotenství pro eXtra.cz okomentovala i její maminka. „Moc se těšíme všichni, až Ewa bude mít potomka,“ řekla nedávno Karin Farna. Jak to vypadá, Ewin porod klepe na dveře. Držme jí palce, aby vše dopadlo na výbornou a aby miminko byla hlavně zdravé.

Mohlo by vás zajímat

Další články