Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Skoro padesátnice Naomi Campbell dráždí fanoušky: Ukázala se nahoře bez

Skoro padesátnice Naomi Campbell dráždí fanoušky: Ukázala se nahoře bez
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Odhalené foto
Světově uznávaná kráska Naomi Campbell šokovala své fanoušky poté, co na sociální síť vyvěsila odvážnou fotku. Pochlubila se velmi intimním snímkem z postele, kde je nahoře bez. Devětačtyřicetiletá modelka na svůj věk vypadá opravdu skvěle, proto se nemusí vůbec stydět postovat podobné fotky.

Rodačka z Londýna Naomi Campbell (49) patří mezi nejznámější modelky světa. Za dob své největší slávy byla nejžádanější modelkou módního průmyslu a mezi lety 1990 až 2000 se zařadila mezi šest modelek, které byly vyhlášeny supermodelkami.

Dráždí fanoušky

Naomi na svůj věk vypadá víc než dobře a postavu by jí mohla závidět kdejaká mladá žába. Modelku na Instagramu sleduje neuvěřitelných 8,4 milionu fanoušků a Naomi se s nimi nyní podělila o velmi důvěrnou fotku.

Na sociální síť vyvěsila snímek, kde je nahoře bez. Naomi leží v posteli a jedno prso jí zakrývají dlouhé hnědé vlasy, ovšem na to druhé už nestačily. Modelka tedy druhou bradavku vycenzurovala emoji v podobě hvězdičky. K fotce přidala popisek s hashtagem SelfieSunday, což znamená nedělní selfie. Podívejte se do fotogalerie na odvážný snímek krásky Campbell.

Do důchodu se nechystá

S modelingem Naomi začala v patnácti letech a letos ji čeká oslava kulatin, tedy už padesátých narozenin. Ačkoli po většině modelek z branže v tomhle věku už neštěkne ani pes, u Naomi tomu tak rozhodně není. Stále chodí přehlídková mola a plní obálky módních časopisů. Například včera zazářila na londýnském Fashion Weeku při přehlídce módní značky Tommy Hilfiger.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy